0 פריטים

מוקד שירות ארנב 03-633-5614

 


אמנת אחריות


 

ארנב שיווק 1981 בע”מ הינה יבואנית ומפיצה בלעדית של סאן יאנג, קוואסאקי וימאהה בישראל ומשווקת מגוון רכב של רכבים: אופנועים, קטנועים, רכבים תפעוליים, טרקטורונים אופנועי ים וכלים חשמליים.
מטרו נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחומה לרבות שיווק אביזרים וציוד רכיבה מתקדם. החברה הוקמה ב-1981. למטרו מוטור חלק נכבד בקביעת מגמות חדשות ותקדימים בענף הדו גלגלי בארץ. לחברה שלושה מרכזי שרות בבעלותה וכמו כן רשת מוסכים מורשים הפזורה בכול הארץ. החברה מקפידה על שירות מקצועי וברמה גבוהה, תוך שיפור מתמיד של הכשרת צוות המכונאים במוסכיה, והעמקת ידיעותיהם.

ב-30 השנים האחרונות, קובעת מטרו מוטור את התקדימים החשובים ביותר בענף הדו גלגלי, החל מפתיחת אולם התצוגה הראשון בארץ, דרך הצגת מותגים חדשים מעולם הדו גלגלי וכלה בפריסת רשת תחנות שירות ארצית, ייזום תכניות מימון וביטוח לענף הדו גלגלי והובלת דגל המחנה בעבור שיפור תנאי הרוכבים אל מול הרגולטור.
מטרו המציאה את המושג "קטנוע מנהלים", יצרה ביקוש לקטנועים כרכב שליחויות ברשתות המזון המהיר בתחילת שנות ה-90, ועודדה משרדי ממשלה רבים לצרף קטנועים לצי הרכב הממשלתי.

בשנת  1988 הציגה חברת מטרו מוטור את תפיסת הטרייד אין לשוק הישראלי. בכך יצרה מטרו תקדים והייתה ליבואנית הרכב הראשונה בישראל שנקטה את שיטת הטרייד אין כאמצעי שיווק. לאחרונה חברה מטרו לבנק הפועלים במטרה להציע תכניות מימון בשיטת "מטרו WAY  המאפשרת מימון נוח וזמין עבור לקוחותיה.

מטרו מוטור מובילה את תחום הביטוח של כלי הרכב הדו גלגלים. עם רכישת הכלי מופנה כל לקוח אל תכנית ביטוח שהותאמה במיוחד למטרו ופועלת בשיתוף סוכנות ביטוח רשומה. כל לקוח זוכה לייעוץ מקיף באשר לכיסוי הביטוחי המתאים לו ויכול לרכוש פוליסה שנתפרה במיוחד על פי מידותיו ובהתאם לצרכיו.

מטרו משמשת כספקית רשומה של משרד הביטחון ורשויות ממשלתיות אחרות ומדורגת כספקית  AAA.

 


אמנת שירות


 

אנו בארנב אנרגיה מקפידים לשווק בישראל את המוצרים הטובים והאמינים ביותר. חברת ארנב אנרגיה התקשרה עם היצרנים הטובים בעולם ואיכות זאת ניכרת במוצרים ובאנשי הצוות המשווקים אותם בישראל. אנו משקיעים מאמץ ניכר בבחירת מוצרים בטוחים, יעילים ומהנים לשימוש לזמן ארוך ככל האפשר. עם זאת, כדרכו של עולם, עלולים ליפול פגמים במוצרים או בתהליך הייצור, ולכן ארנב אנרגיה נותנת אחריות מקיפה על פי הוראות היצרן ומחויבת לשירות ולתמיכה מקיפים בשקיפות מלאה בכל רחבי הארץ.

אנו פונים ללקוחותינו בבקשה להקפיד על שימוש על פי ייעוד המוצר ודרישות החוק, ולדאוג לתחזוקה נאותה על פי ההנחיות המצורפות. אם אתם נתקלים בתקלה או מאתרים פגם, אנא פנו לנציגינו המוסמכים מהר ככל האפשר, כדי שנוכל לספק לכם את המענה הטוב והמהיר ביותר.