0 פריטים

מוקד שירות ארנב 03-633-5614

RIZOMA

הטכנולוגיה היפה בעולם

אביזרי היוקרה של RIZOMA על האופנוע שלך מעידים שאתה מקצוען, כזה שלא מתפשר על שלמות אסתטית או טכנולוגית. כשאתה מעניק לכלי שלך RIZOMA זה מעיד כי אתה אוהב אותו מספיק כדי לתת לו את הכי טוב בעולם, לעשות אותו הכי יפה, להתחבר אליו ברכיבה הכי צמוד שאפשר עד שתהיו לישות אחת, שהרי הרגליות, הכידונים, התאורה, המנופים, המראות, כיסוי המנוע ועוד אינספור אביזרי הטיפוח הטכנולוגי של ,RIZOMA מיוצרים בדיוק למטרה זו, מזה עשרים שנה, תוך שילוב ייחודי של אמנות עוצרת נשימה ביופייה - עם הנדסת מכניקה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
איטלקים אלא מה...תוך שימוש במיטב החומרים והעיצוב התעשייתי, כמו-גם ניסיון שנרכש במרוצי אליפות העולם, משפרים לאין ערוך את העמידות וקלות-התפעול של אביזרי ;RIZOMA אפשרויות הכיוון הרבות של הרגליות והמנופים מספקות התאמה אופטימאלית לממדים וההעדפות של כל רוכב; והכי חשוב - היופי של החלקים מהפנט, עולה עשרות מונים על כל יצרן אפטרמרקט אחר. לאופנועי הספורט ולסטריט-פייטרז יפנים ואירופים.

אביזרי RIZOMA הם השיפור האסתטי והתפעולי הטוב ביותר שכסף יכול לקנות. הטכנולוגיה היפה בעולם, שעושה את האופנוע שלך ליחיד ומיוחד ואת הקשר ביניכם לאיכותי ואינטימי מאין כמותו...

 

למידע נוסף: http://www.rizoma.com