0 פריטים

מוקד שירות ארנב 03-633-5614

POLINI

ב-1945 מיד לאחר מלה"ע ה-,2 כשרוב תושבי איטליה התניידו על אופניים, המייסד של חברת פוליני האיטלקית מר בטיסטה פוליני שחזר מהמלחמה, פתח בית מלאכה לייצור אופניים.

עם ההתאוששות מהמלחמה, באה לידי ביטוי היצירתיות האיטלקית שסמלה הידוע ביותר הוא ה-VESPA, הסמל האיטלקי  להתחדשות שאחרי המלחמה.

מאז הזמנים השתנו אולם הפילוסופיה נשארה וכך בזכות החיפוש הבלתי נפסק אחר פתרונות אשר יבטיחו למנועים תוספת כוח ללא פגיעה בבטיחות ובאמינות שלהם, הפכה חברת  פוליני למובילה בתכנון ובייצור חלקים מיוחדים לקטנועים וקטנועי על. בתחילת שנות ה-90, נולד בפוליני פרויקט חדש של סדרות של מיניבייקס. מיניאטורות אותנטיות של אופנועי גרנד-פרי שכולם תוצרת איטליה ובהם יושמו פתרונות טכנולוגיים אמינים.

רבים מאלופי הרכיבה התחילו את דרכם על אופנועים קטנים אלו כשהידוע מביניהם הוא ולנטינו רוסי. בשנת 97 הציגו פוליני ליין חדש של אופנועי מיניקרוס עם מנועי 2 פעימות. גם על אופנועים אלו החלו את הקריירה הרבה מאלופי המוטוקרוס. החל משנת 2009, מייצרים בפוליני את מנועי ה THOR, מנועי 2 פעימות מנפח של 80-250cc. מנועים אלו אפשרו לחברה לנצח ולזכות בתארים לאומיים ובינלאומיים בקטגוריות רבות.

בחודש ספטמבר 2016 הציגה חברת פוליני מוצר חדש. מנוע מהפכני לאופניים חשמליים. זוהי התחייבות חדשה לרגישות לאיכות הסביבה ומענה לטרנד של מנועים ידידותיים לסביבה.

מסדנה קטנה ב 1945, פוליני עשו דרך ארוכה. מיוצגים ב 64 מדינות בעולם ופועלים היום כמו אז ממטה ראשי ב ALZANO LOMBARDO, BERGAMO.

מקסימום ביצועים לואריאטור - ולקטנוע
תמסורת הואריאטור היא אביזר חיוני בכל הקשור לביצועי הקטנוע; עם תאוצות מעמידה, תאוצות ביניים, ועד מהירות מרבית, חשיבותה של תמסורת הואריאטור שקולה למנוע. לפיכך לאיכות רכיבי תמסורת הואריאטור חשיבות מכרעת וכל שיפור ברכיבים מתבטא מיד בשיפור דרמטי בביצועי הקטנוע. וזה בדיוק מה שקורה עם התקנת רכיבי הואריאטור המשופרים של POLINI. היצרן האיטלקי מזוהה עם מרוצים ומציע קיט שיפורים לתמסורת הואריאטור הכוללת רולים, צלחות, מצמדים וקפיצים - אלה מחליפים את הרכיבים המקוריים והמתונים ומספקים תאוצות טובות בהרבה מכל קטנוע במצב סדרתי, כמו-גם מהירות מרבית גבוהה תוך שמירה על אמינית ובטיחות. הקיטים של POLINI מוצעים למגוון רחב של קטנועים, החל בימאהה טי-מקס ועד קטנועים טיוואנים בנפח 125 סמ”ק. ללא-ספק מדובר בשיפור הזול והזמין ביותר לביצועי כל קטנוע.

 

בנוסף, לחברה שלל חלקים נוספים כגון:
צמר סלעים לאגזוזי 2/4 פעימות.
רצועות וריאטור
משולשים, משקולות ורולים לקטנועים
מסנני שמן
מצמדים ל YAMAHA T-MAX
אגזוזים לקטנועים
מצמדים צנטריפוגליים
קיט צילינדר ובוכנה ל HONDA CRF-450
ועוד חלקים רבים נוספים.

 

למידע נוסף: http://www.polini.com